SKU(재고 관리 코드): SF929S-209-55 UPC: 886895560962
(75% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Ferragamo, Women's Sunglasses, SF929S-209-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SF929S-209-55
Brand Name
Ferragamo
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Dark Brown
Detailed lens color
Gold
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Gold
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm