SKU(재고 관리 코드): MK4126-4007-57 UPC: 725125518291
(71% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Seaview, Men's Opticals, MK4126-4007-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MK4126-4007-57
Brand Name
Michael Kors
Collection
Seaview
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Nutmeg Solid
Detailed lens color
Demo
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
57.0 mm