SKU(재고 관리 코드): VE2277-10026I-42 UPC: 8056262257340
(64% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 42.0 mm
  • Bridge Width: 142.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Versace, Women's Sunglasses, VE2277-10026I-42
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VE2277-10026I-42
Brand Name
Versace
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
142.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Brown Grad Grey Mirror Silver
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
42.0 mm