Take an Extra 15% Off the Above Price
๋ฐฐ์†ก๋ฃŒ๋Š” ๊ฒฐ์ œ ์‹œ ๊ณ„์‚ฐ๋ฉ๋‹ˆ๋‹ค.
์žฌ๊ณ  ์žˆ์Œ
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Garrett Leight, OCTAVIA, Women's Opticals, 1135-49-SASTM
Details
Product Details
1135-49-SASTM
Brand Name
Garrett Leight
Collection
OCTAVIA
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Sandstorm
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm