SKU(재고 관리 코드): L2850-214-53 UPC: 886895424394
List Price: Bs1.317,00 BOB
할인가 Bs210,00 BOB
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Lacoste, Women's Opticals, L2850-214-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
L2850-214-53
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm