SKU(재고 관리 코드): PR53UV-7S01O1-52 UPC: 8053672782059 Alias: PR 53UV 7S01O1 52
List Price: Bs2.846,00 BOB
할인가 Bs1.569,00 BOB
(44% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Prada, Fashion, Women's Opticals, PR53UV-7S01O1-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
PR53UV-7S01O1-52
Brand Name
Prada
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Medium Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal and Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm