SKU(재고 관리 코드): TY1080-3340-53 UPC: 725125397841
List Price: Bs1.658,00 BOB
할인가 Bs486,00 BOB
(70% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tory Burch, Women's Opticals, TY1080-3340-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
TY1080-3340-53
Brand Name
Tory Burch
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Rose Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm