SKU(재고 관리 코드): LO712SN-011-57 UPC: 886895735230
(79% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO712SN-011-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
LO712SN-011-57
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black Havana Honey
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm