SKU(재고 관리 코드): RNB5049-G-S-J5G-52 UPC: 716736791623
List Price: P3,058.00 BWP
할인가 P584.00 BWP
(80% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5049-G-S-J5G-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RNB5049-G-S-J5G-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens width
52.0 mm