SKU(재고 관리 코드): L177S-714-57 UPC: 886895284479
(77% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Lacoste, Men's Sunglasses, L177S-714-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
L177S-714-57
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Grey
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm