SKU(재고 관리 코드): AX3110F-8180-51 UPC: 8056262042229
(64% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Armani Exchange, Men's Opticals, AX3110F-8180-51
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
AX3110F-8180-51
Brand Name
Armani Exchange
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Matte Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame fit
Asian-Fit
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm