SKU(재고 관리 코드): CH0050-3IO-54 UPC: 716736714530
(69% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Carolina Herrera, Women's Opticals, CH0050-3IO-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
CH0050-3IO-54
Brand Name
Carolina Herrera
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Green Nude
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm