SKU(재고 관리 코드): SMFDI00-QUINCY-50 UPC: 716737833698
(93% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Smith Optics, Quincy, Unisex Opticals, SMFDI00-QUINCY-50
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SMFDI00-QUINCY-50
Brand Name
Smith Optics
Collection
Quincy
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm