SKU(재고 관리 코드): MK4114-3950-53 UPC: 725125405706
(68% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Punta Mita, Women's Opticals, MK4114-3950-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MK4114-3950-53
Brand Name
Michael Kors
Collection
Punta Mita
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black on Amber Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm