SKU(재고 관리 코드): FOS7125-7BL-50 UPC: 716736682884
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Fossil, Women's Opticals, FOS7125-7BL-50
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
FOS7125-7BL-50
Brand Name
Fossil
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Burgundy
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm