SKU(재고 관리 코드): RB4171-710/71-54 UPC: 8053672475920
(-20% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Ray-Ban, Erika, Unisex Sunglasses, RB4171-710/71-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RB4171-710/71-54
Brand Name
Ray-Ban
Collection
Erika
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Light Havana
Detailed lens color
Green
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm