SKU(재고 관리 코드): OR0021-01A-58 UPC: 889214153449
(70% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Women's Sunglasses, OR0021-01A-58
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
OR0021-01A-58
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Wrap
Lens color
Grey
Lens width
58.0 mm