SKU(재고 관리 코드): V402550BLT UPC: 751286309713
(71% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Men's Opticals, V402550BLT
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
V402550BLT
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm