SKU(재고 관리 코드): MIS0074-S-RHL-59 UPC: 716736426747
(79% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0074-S-RHL-59
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MIS0074-S-RHL-59
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Gold Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens width
59.0 mm