SKU(재고 관리 코드): HC7133-900574-57 UPC: 725125378406
(53% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Step out in style with these women's Coach sunglasses. Encased in a gold metal square frame, the 57mm brown lenses ensure optimal protection with 100% UV resistance. These sunglasses are your go-to accessory for a sunny day out. HC7133-900574-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
HC7133-900574-57
Brand Name
Coach
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Shiny Light Gold
Detailed lens color
Dark Brown Gradient
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm