SKU(재고 관리 코드): LO2752-608-49 UPC: 886895667807
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Longchamp, Women's Opticals, LO2752-608-49
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
LO2752-608-49
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Textured Red Rose
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm