SKU(재고 관리 코드): RNB1057-G-S-10A-56 UPC: 716736698809
(86% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1057-G-S-10A-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RNB1057-G-S-10A-56
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Beige
Detailed lens color
Burgundy Gradient
Frame color
Beige
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Red
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm