SKU(재고 관리 코드): IM0086-086-55 UPC: 716736739694
List Price: ₡ 114.900,00 CRC
할인가 ₡ 17.300,00 CRC
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Isabel Marant, Women's Opticals, IM0086-086-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
IM0086-086-55
Brand Name
Isabel Marant
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm