SKU(재고 관리 코드): GF0395-57B-60 UPC: 889214289124
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Guess, Factory, Women's Sunglasses, GF0395-57B-60
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
GF0395-57B-60
Brand Name
Guess
Collection
Factory
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Shiny Beige
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Beige
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm