SKU(재고 관리 코드): MK4103U-3449-55 UPC: 725125395489
(66% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Boulde, Women's Opticals, MK4103U-3449-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MK4103U-3449-55
Brand Name
Michael Kors
Collection
Boulde
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Milky Pink
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm