SKU(재고 관리 코드): P8508-64S UPC: 4044709509453
(-15% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Porsche Design, Unisex Sunglasses, P8508-64S
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
P8508-64S
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Copper Black
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm