SKU(재고 관리 코드): SZV337560A46 UPC: 190605393727
(46% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Zadig & Voltaire, Unisex Sunglasses, SZV337560A46
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SZV337560A46
Brand Name
Zadig & Voltaire
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Rose Gold
Detailed lens color
Orange
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Orange
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm