SKU(재고 관리 코드): AMBERLYNN-S-MAP-57 UPC: 716736163659
(75% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Spade, Amberlynn, Women's Sunglasses, AMBERLYNN-S-MAP-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
AMBERLYNN-S-MAP-57
Brand Name
Kate Spade
Collection
Amberlynn
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Butterfly
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm