SKU(재고 관리 코드): L969S-001-54 UPC: 886895538824
(72% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Lacoste, Unisex Sunglasses, L969S-001-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
L969S-001-54
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Green
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Green
Lens width
54.0 mm