SKU(재고 관리 코드): P8688-C62 UPC: 4044709509804
(21% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8688-C62
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
P8688-C62
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
62.0 mm