SKU(재고 관리 코드): FV2401-010-54 UPC: 196969510855
(48% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Brazier, Men's Sunglasses, FV2401-010-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
FV2401-010-54
Brand Name
Nike
Collection
Brazier
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Green Blue Mirror
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Wrap
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm