SKU(재고 관리 코드): BV1115-5507-50 UPC: 8056597512480
(68% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Bulgari, Fashion, Men's Opticals, BV1115-5507-50
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
BV1115-5507-50
Brand Name
Bulgari
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Matte Black Matte Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm