SKU(재고 관리 코드): TH2006-DDB-56 UPC: 716736783635
(71% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tommy Hilfiger, Women's Opticals, TH2006-DDB-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
TH2006-DDB-56
Brand Name
Tommy Hilfiger
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Gold Copper
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Oval
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm