SKU(재고 관리 코드): SF2775-543-52 UPC: 886895309417
(48% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Ferragamo, Women's Opticals, SF2775-543-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SF2775-543-52
Brand Name
Ferragamo
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Purple Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm