SKU(재고 관리 코드): GG2145-21X-59 UPC: 664689959402
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Unisex Sunglasses, GG2145-21X-59
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
GG2145-21X-59
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
White Blue
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens width
59.0 mm