SKU(재고 관리 코드): FOS2125-S-74W-52 UPC: 716736762180
(85% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Fossil, Women's Sunglasses, FOS2125-S-74W-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
FOS2125-S-74W-52
Brand Name
Fossil
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey Pattern Brown
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Geometric
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm