SKU(재고 관리 코드): SS7009-010-54 UPC: 4894327440702
(84% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Scotch & Soda, Women's Sunglasses, SS7009-010-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SS7009-010-54
Brand Name
Scotch & Soda
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm