SKU(재고 관리 코드): SP0009-02N-55 UPC: 889214171436
(67% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Unisex Sunglasses, SP0009-02N-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SP0009-02N-55
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Green
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Green
Lens width
55.0 mm