SKU(재고 관리 코드): EV1125-104-69 UPC: 883412184816
List Price: 621.00 GTQ
할인가 330.00 GTQ
(46% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 69.0 mm
  • Bridge Width: 10.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Skylon Ace, Men's Sunglasses, EV1125-104-69
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
EV1125-104-69
Brand Name
Nike
Collection
Skylon Ace
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
10.0 mm
Detailed frame color
White Grey
Detailed lens color
Blue
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
69.0 mm