SKU(재고 관리 코드): RNB6006-S-IPR-51 UPC: 197737045838
List Price: 1,964.00 GTQ
할인가 330.00 GTQ
(83% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 24.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB6006-S-IPR-51
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RNB6006-S-IPR-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
24.0 mm
Detailed frame color
Havana Blue
Detailed lens color
Brown
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm