SKU(재고 관리 코드): FT5880-B-020-51 UPC: 889214415974
List Price: 4,124.00 GTQ
할인가 1,196.00 GTQ
(70% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Women's Opticals, FT5880-B-020-51
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
FT5880-B-020-51
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Blue Light Filter
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm