SKU(재고 관리 코드): FT6045-B-001-52 UPC: 889214578471
List Price: 4,006.00 GTQ
할인가 1,196.00 GTQ
(70% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Women's Opticals, FT6045-B-001-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
FT6045-B-001-52
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm