SKU(재고 관리 코드): LO792S-200-53 UPC: 886895720762
(75% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO792S-200-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
LO792S-200-53
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm