SKU(재고 관리 코드): IB3680X-084-64 UPC: 886895685016
(52% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 6.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Vintage, Men's Sunglasses, IB3680X-084-64
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
IB3680X-084-64
Brand Name
Nike
Collection
Vintage
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
6.0 mm
Detailed frame color
Smoke Grey
Detailed lens color
Silver Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm