SKU(재고 관리 코드): P8934-59C UPC: 4044709499808
(22% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8934-59C
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
P8934-59C
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Red Mirror Silver
Frame color
Brown
Frame material
Metal and Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Red
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
59.0 mm