SKU(재고 관리 코드): L233SP-714-60 UPC: 886895491914
List Price: L 6,273.00 HNL
할인가 L 1,007.00 HNL
(83% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Lacoste, Fashion, Unisex Sunglasses, L233SP-714-60
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
L233SP-714-60
Brand Name
Lacoste
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Green
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm