SKU(재고 관리 코드): L2806-219-50 UPC: 886895328555
List Price: L 6,739.00 HNL
할인가 L 1,151.00 HNL
(82% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Lacoste, Women's Opticals, L2806-219-50
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
L2806-219-50
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Rose Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Oval
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm