SKU(재고 관리 코드): MK2198-394587-59 UPC: 725125402545
(58% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
These Michael Kors sunglasses feature an oval frame in black and white tortoise acetate, harmoniously combining style with functionality. Designed for women, these sunglasses boast a 59 mm lens width, dark grey solid lenses offering 100% UV protection, and dimensions including a 130 mm arm length and 19 mm bridge width. A sophisticated choice for sun protection and a chic addition to any outfit. MK2198-394587-59
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MK2198-394587-59
Brand Name
Michael Kors
Collection
Fashion
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black and White Tortoise
Detailed lens color
Dark Grey Solid
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Oval
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
59.0 mm