SKU(재고 관리 코드): CH0062-S-E53-57 UPC: 716736727011
(69% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Carolina Herrera, Women's Sunglasses, CH0062-S-E53-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
CH0062-S-E53-57
Brand Name
Carolina Herrera
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Violet Brown
Detailed lens color
Brown Shaded
Frame color
Purple
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm