SKU(재고 관리 코드): GF5042-70B-57 UPC: 889214025173
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Unisex Sunglasses, GF5042-70B-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
GF5042-70B-57
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Matte Bordeaux
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Red
Frame material
Plastic
Frame shape
Pilot
Lens color
Grey
Lens width
57.0 mm